czwartek, 11 lutego 2016

Moja pierwsza paczka od Dresslink.

Cześć, dziś chcę pokazać Wam paczkę od dresslink, która przyszła do mnie wczoraj. Zdziwiłam się, że trafiła do mnie tak szybko, po szła około 10 dni. Wszystko było solidnie zapakowane i nie uszkodziło się, bardzo ucieszyłam się, gdy listonosz mi ją przyniósł. A co znalazło się w środku?


Pierwszą rzeczą jaką otrzymałam był zestaw pędzli zwanych potocznie puchaczami,  pierwsze co niestety rzuciło mi się w oczy to włosie sypiące się z jednego pędzla, dziwne, bo reszta jest w porządku. Poza tym są bardzo porządnie wykonane i ślicznie się prezentują. Zestaw zawiera 5 pędzli do oczu i 5 do twarzy, używałam już niektórych z nich i włosie jest całkiem miękkie i przyjemne. sprawdź cenę TUTAJ

Kolejna rzecz to kolejny zestaw pędzli, tym razem jest ich 5. Są wzorowane na jednej ze znanych marek, wyglądają ślicznie, włosie mają miękkie i są przecudowne! Ich wykonanie jest bardzo solidne, mam nadzieję, że długo mi posłużą, szczególnie podoba mi się różowy, puchaty pędzel, jest niesamowicie miękki. Z nich chyba jestem najbardziej jak na razie zadowolona.


sprawdź cenę TUTAJ

Oczywiście w przypadku obu zestawów nie mogę ocenić jakie są pod względem mycia itp, ale na pewno dam Wam o tym znać.

Ostatnia już rzecz to mały, czarny portfelik. Jest naprawdę uroczy, wygląda na porządny, ma idealny dla mnie rozmiar i mieści wszystko to co potrzebuję, jestem z niego bardzo zadowolona.


sprawdź cenę TUTAJ
Strona główna Dresslink TUTAJ
$0.01 Items TUTAJ
Free shipping Items TUTAJ


Będzie mi  bardzo miło jeśli poklikacie w linki, jestem ciekawa co spodobało Wam się najbardziej z mojej paczki?