wtorek, 26 stycznia 2016

Dresslink wishlist| Pomysły na prezent dla kogoś lub samej siebie!

Cześć :) Dzisiaj mam kilka propozycji rzeczy z dresslink, które mogły by okazać się świetnym pomysłem na prezent. Dostałam propozycję współpracy i dlatego piszę ten post, było by mi bardzo miło gdybyście poklikali w linki, oczywiście gdy to zrobicie to piszcie w komentarzu, a ja na pewno odwdzięczę u was obserwacją czy komentarzami. Wiem, że sporo jest tego typu postów na wielu blogach, ale mimo to mam nadzieję, że odbierzecie go pozytywnie, bo każdy może na takiej liście znaleźć coś dla siebie.

                                            Dresslink strona główna <KILK>


Zestaw pędzli <KLIK>
Pędzle wyglądające jak te od jednej ze znanych marek, mają piękny design i podobno są świetne w użyciu.


Portfelik <KLIK>
Ten portfel moim zdaniem jest uroczy, osobiście nie lubię dużych portfeli, mam taki jeden, zresztą bardzo ładny, jednak leży i się kurzy, bo jest zwyczajnie zbyt duży i zajmuje sporo miejsca, taki natomiast zmieści się wszędzie.

Zestaw pędzli <KLIK> 
O tych pędzlach możemy wiele usłyszeć w blogosferze, podobno jakościowo są tak świetne jak Hakuro czy Zoeva, dlaczego by więc nie wypróbować? :)

Na stronie dresslink obowiązują również świetne promocje  jak np. $ 0.01 items <KLIK> czy produkty z darmową wysyłką free shipping <KLIK>  . Mam nadzieję, że zerkniecie co mają u siebie do kupienia i znajdziecie coś dla siebie :) 

Na koniec chciałabym Was zapytać jakie posty chcielibyście zobaczyć w najbliższym czasie?