sobota, 10 października 2015

Waniliowy błyszczyk| Yves Rocher

Błyszczyk do ust o zapachu wanilii firmy Yves Rocher kupiłam już jakiś czas temu przy okazji zamówienia na internetowej stronie sklepu, dziś chciałabym napisać co o nim sądzę i czy warto go kupić. 
Po pierwsze zaznaczę, że nie jestem wielką fanką błyszczków, mogę ich używać, ale wolę pomadki i nie lubię zbytnio "błyszczenia" i lepkości, które dają tego typu produkty, ale ten wyjątkowo przypadł mi do gustu.


Ma miękkie, typowe dla błyszczyków opakowanie i aplikator, cieszę się, że nie jest to wyjmowany patyczek z tą "kuleczką" ( nie mam pojęcia jak to nazwać), bo ten aplikator jest o wiele wygodniejszy, przy najmniej dla mnie.


Błyszczyk ma przepiękny zapach, moim zdaniem nie jest on sztuczny, a wanilia jest delikatna i zarazem słodka. Przypomina mi czasami także cukierki zwane krówkami. Jest przecudowny i to w tym błyszczyku podoba mi się najbardziej. Co do trwałości to nie jest ona bardzo długa, ale nie jest też zbyt krótka. Na ustach produkt wygląda dosyć ładnie, daje delikatny efekt błyszczenia, co dla mnie jest wielkim plusem. Jego wydajność jest bardzo dobra. Cena na stronie Yves Rocher wynosi 9.90 zł, nie pamiętam dokładnie czy ja nie kupiłam go za mniej. Sądzę, że nie jest wysoka i moim zdaniem adekwatna do jakości, tym bardziej, że można otrzymać przy większym zamówieniu duże rabaty i prezenty, nawiasem mówiąc tę stronę wam bardzo polecam.
Myślę, że jest to fajny produkt i warto go wypróbować, jeśli nie oczekujecie koloru na ustach i nie lubicie zbytniego "błyszczenia". Ja być może kupię go ponownie, gdy będę robić zamówienie na ich stronie.

Mieliście jakieś produkty do ust od Yves Rocher?

PS. Jaki post dodać jako pierwszy? 
1) Seria "Moje zapasy..."
czy
2) Recenzję żelu do mycia twarzy Ziaja Liście manuka.
Piszcie w komentarzach numerki! :)