środa, 16 września 2015

O drogeriach słów kilka. Gdzie kupować kosmetyki?

Cześć wszystkim :) Dawno mnie tu nie było, szkoła i natłok obowiązków sprawiają, że mam coraz mniej czasu by tu zaglądać, w weekend jednak postaram przygotować jakieś ciekawe posty, by nie zostawiać was tu bez niczego. Chciałabym podziękować za tak wiele komentarzy pod ostatnim postem.
Dziś chcę opowiedzieć trochę o różnych drogeriach i o tym, gdzie warto kupować kosmetyki. Zaczną od negatywów by przejść później do tych lepszych drogerii.
Wszystkim znaną drogerią jest Rossmann, szczerze mówiąc kiedyś chodziłam tylko tam, od kilku miesięcy moja opinia o tych drogeriach się zmieniła. Moim zdaniem obsługa jest bardzo nieprofesjonalna, a panie w sklepie w ogóle nie potrafią doradzić, chodzę tam aktualnie jedynie po produkty, które lubię, a są dostępne tylko tam np. Isana, Facelle.


Bardzo fajną drogerią natomiast jest Hebe, mają świetne promocję, wiele produktów, niesamowity wybór no i miłą i douczoną obsługę, niestety nie mam blisko domu Hebe, ale czasami gdy jestem w większym mieści chętnie tam zaglądam.

Moją ulubioną drogerią jest Natura. Tam zawsze mogę znaleźć kosmetyki, których potrzebuję, a ich ceny są w porządku. Bardzo lubię ten sklep i chodzę do niego najczęściej. Polecam wszystkich drogerie tej sieci, mają wiele promocji, które naprawdę zachęcają do zakupów.Wiele osób kupuje również w marketach typu Tesco, Biedronka lub Lidl. Ja sama kupuję kosmetyki tam bardzo rzadko, ale często widzę różne promocje  w gazetkach dlatego myślę, że również się to opłaca.

źródło obrazów: google grafika

Ostatnią opcją są drogerie internetowe. Te mają rzeczywiście ogromny asortyment i produkty, których nie można nigdzie kupić np. eosy. Nie zamawiam często z takich stron, ale kiedyś składałam zamówienie na ezebrze i wszystko było jak najbardziej okej, słyszałam również, że drogerie takie jak ekobieca, mintishop czy kosmetykizameryki są w porządku. Jedynym minusem tutaj jest czas oczekiwania i ksozty przesyłki, te jednak nie mają znaczenia gdy zamawiamy więcej rzeczy.

A wy gdzie najczęściej kupujecie kosmetyki? Jakie są wasze ulubione drogerie, a jakich nie lubicie?