niedziela, 15 listopada 2015

Podkład Dream Wonder Nude| Maybelline


Cześć :) W tę jesienną, deszczową niedzielę mam dla Was recenzję podkładu firmy Maybelline o nazwie Dream Wonder Nude. 
Jest to produkt według producenta jest inowacyjny, podkład w płynie o wykończeniu pudrowo-matowym. Ma dawać krycie średnie do pełnego, jednocześnie będąc lekkim i wyglądającym naturalnie. Przeznaczony dla ceny normalnej. 

Nigdy nie widziałam tego podkładu w drogerii w Polsce, sama kupiłam go w Niemczech, jednak nie pamiętam jego ceny, ale na Amazonie wynosi ona około 9 euro. Wydaje mi się, że ja kupiłam go o te kilka euro mniej. Opakowanie jest szklane, odkręcane, z czymś w rodzaju pipetki ( co nią tak naprawdę nie jest) i prezentuje się tak jak na zdjęciu. Możecie zauważyć, że konsystencja jest bardzo płynna, określiłabym to jako napigmentowaną wodę. Opakowanie nie jest najlepsze, ale mogło być gorzej, nie przeszkadza mi ono i używam produktu z przyjemnością. 


Mój kolor to 30, jest w porządku do mojej skóry i dobrze się dopasowuje. Produkt najlepiej aplikować palcami, jego płynna forma sprawia, że nakładany pędzlem prawie cały w niego wsiąka, gąbka też odpada, sama najczęściej wybieram palce lub pędzel. Producent zapewnia, że trzy krople wystarczą na pokrycie całej twarzy. Nawet się zgodzę, taka warstwa ujednolici koloryt twarzy, wygładzi ją. Krycie można tutaj budować, podkład jest bardzo lekki, nakładając nawet trzy warstwy nie uzyskamy raczej efektu maski, nie czuć go na skórze, a wykończenie jest pudrowo satynowe, naprawdę bardzo przyjemne. Podkład nie odznacza się, nie ciemnieje, nie podkreśla suchych skórek, chyba, że ktoś ma naprawdę suchą cerę. Używam go już jakiś czas i bardzo go lubię, chociaż nie sięgam po ten produkt codziennie, moja mam bardzo go polubiła i sama używa go każdego dnia. Moja siostra też lubi ten produkt i ona właśnie mi go poleciła. Moim zdaniem jest wielofunkcyjny, może tylko wyrównać koloryt jeśli tego chcemy, ale może również przykryć większe niedoskonałości. Jeśli pojawi się w Polsce lub zobaczycie go gdzieś zagranicą w drogerii to kupujcie i testujcie. Jest warty wypróbowania.


Słyszeliście o tym podkładzie? Co myślicie o tego typu produktach?